Проміжна (поетапна) кваліфікаційна атестація!


Ніколи не проб'ється наверх той,
хто не робить того, що йому говорять,
і той, хто робить не більш того, що йому говорять.
Ендрю Карнегі

01.02.2018 року в ДНЗ «Запорізькому БЦ ПТО» відбулось чергове засідання кваліфікаційної комісії з проміжної (поетапної) кваліфікаційної атестації серед учнів IV курсу навчальної групи № 6 з професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» з присвоєння кваліфікаційного розряду «електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 5 розряду».

Кваліфікаційну комісію очолив заступник начальника ЦРМО ПАТ «Запорізький завод феросплавів» Звягін С.О. Також у складі кваліфікаційної комісії працювали педагогічні працівники Центру:
-         Згурська Т.В., заступник директора з НВР ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»,
-         Шаповалова З.Б., старший майстер ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»,
-         Бас А.І., викладач ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»,
-         Ляшенко Л.М., майстер виробничого навчання ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО».
Теоретична частина проміжної (поетапної) кваліфікаційної атестації проходила у формі захисту курсових проектів. Учні групи були готові до захисту своїх тем та демонстрації набутих практичних навиків в умовах виробництва. Багато уваги було зосереджено на знаннях учнів з охорони праці та контролю (перевірці) якості виконаних практичних робіт.
Приємно відзначити, що за результатами проміжної (поетапної) атестації учні продемонстрували свої знання на високому (17%) та достатньому (83%) рівні.

05.02.2018р.
Згурська Т.В.,
заступник директора з НВР
ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»

Немає коментарів:

Дописати коментар