Зустріч з представниками ЗОШ Хортицького району                                          
  В сучасному житті виникла необхідність підготовки висококваліфікованих робітників, які будуть конкурентно-спроможними на ринку праці, яких чекають підприємства міста Запоріжжя. Для цього важливо підняти престиж робітничих професій. В Хортицькому районі знаходиться єдиний заклад професійної (професійно-технічної освіти) – ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО», який готовий прийняти випускників 9-х та 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та підготувати з них висококваліфікованих професіоналів. Для цього в Центрі є необхідна матеріально-технічна база та творчий педагогічний колектив. Про ці та інші питання говорив виконуючий обов’язки директора Фоміч Сергій Володимирович на зустрічі з представниками шкіл Хортицького району (заступниками директорів, педагогами організаторами, соціальними педагогами, практичними психологами) та методистом районного методичного кабінету Яценко Оксаною Михайлівною, яка відбулася 11квітня 2018 року на базі ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО».
Старший майстер Шаповалова Зоя Борисівна провела цікаву екскурсію майстернями, розповіла про всі професії на які ми запрошуємо учнів на навчання.
Гості отримали повну інформацію про ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО». Адміністрація Центру вдячна начальникові ТВО Хортицького району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області Годжеку Олександру Васильовичу за сприяння та методисту РМК Яценко Оксані Михайлівні за організацію цієї зустрічі, директорам шкіл за співпрацю, за те, що відгукнулись та направили своїх представників до нашого навчального закладу та всім учасникам такого конструктивного діалогу. Всім директорам шкіл передали запрошення на День відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня 2018 року.
Дякуємо за розуміння важливості профорієнтаційної роботи. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.Євдощенко Н.П.,


методист ДНЗ «Запорізький БЦ ПТО»

Немає коментарів:

Дописати коментар